O autorkach

Diana S
W simsy gram od roku 2008. Moją ulubioną częścią gry jest The Sims 2 (w wersji pudełkowej posiadam podstawę, dodatek Zwierzaki i akcesoria: Impreza!, Młodzieżowy Styl oraz Rezydencje i Ogrody. Od listopada 2014 gram jednak w Ultimate Collection pobrane z Origina, mam więc wszystkie dodatki), ale lubię także The Sims 3 (podstawa, Cztery pory roku oraz Skok w Przyszłość w wersji pudełkowej).
Moje zainteresowania ograniczają się do słuchania metalowo-industrialowego łomotu, pisania głupich opowiadań i okazjonalnego udawania, że umiem coś zrobić w Photoshopie.
Simblr

Ajditia
Posiadam wszystkie dodatki do The Sims 3 oprócz akcesoriów: Diesel, Szybka Jazda i Słodkie Niespodzianki KP. Do drugiej części mam dodatki: Na Studiach, Zwierzaki, CPR, Czas Wolny, Własny Biznes, Podróże i Osiedlowe Życie, a także akcesoria - Młodzieżowy Styl. Grywałam także w podstawę jedynki. Chętnie służę pomocą w sprawach tych gier :). Interesuję się muzyką (gram na gitarze xd) i biorę u Diany kursy grafiki komputerowej (moja umiejętność ogranicza się do zrobienia obrazu do trójki :)).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz