wtorek, 15 kwietnia 2014

029|| Katharina Rautenberg

Cześć wszystkim! :D
Zakończyłam już zdjęcia do pierwszego odcinka No Way Back. Teraz tylko pisanie mi pozostało. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów, bo udało mi się ogarnąć Pose Playera, fotki są o niebo lepsze. D:
Dziś taki nietypowy post. Pochwalę się moją najnowszą, ulubioną simką, Kathariną. ^^ Uwielbiam Niemcy, klimaty II Wojny Światowej itp., więc uznałam, że poświęcę na nią osobny wpis. Nie wiem co jeszcze mogę dodać, po prostu pokażę Wam zdjęcia. ;)


_____________________________

Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab nichts gesagt


8 komentarzy:

 1. No ja też uwielbiam klimaty II wojny światowej<3333
  Jaki cudny rysunek <33333

  OdpowiedzUsuń
 2. To Twój rysunek? *_* prześliczniasty *p* Katharina jest śliczna, taka trochu zadumana, melancholijna, ale i taka wymalowana i w ogóle ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Katharina jest piękna, zdjęcia (moim zdaniem) przedstawiają historię kobiety czekającą na swojego mężczyznę kiedy on jest na wojnie. Zdruzgotana nie wie co z sobą zrobić gdy przychodzą listy (te dokumenty co widać np. na zdjęciu 9), że on nie żyję. Sięga coraz częściej po broń. Wyczekuję aż te listy okażą się głupią pomyłką i jej ukochany wejdzie do pokoju i powie "wróciłem". Wyczekuję go przez okno, ale słychać tylko krzyki i płacze wojny. Pod osłoną nocy sięga po broń i strzela. Pada martwa na kanapę (zdjęcie ostatnie). Taką to historię wyczytałam w zdjęciach :P.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia prześliczne! Ja też muszę nauczyć się robić takie cudeńka, nigdy nie mam czasu ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku!!! Te zdjecia są boskie!!! Takie klimatyczne i simka śliczna. Rysunek też ekstra!! Więcej takich notekk! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne zdjęcia Stella ;)

  OdpowiedzUsuń