piątek, 24 kwietnia 2015

049|| Liebster Blog Award

Zamierzałam dzisiejszy wieczór poświęcić na kontynuowanie mojego opowiadania, ale że jeden wątek tak jakby mi uciekł i nie wiem, czym go zastąpić... to robię LBA.

c) Milkassey [shiny-sims]Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

Pytania od Milkassey
1. Skąd wziął się Twój nick?
"S" to skrót od "Stella", które było wymyślane za mojej fazy na CSI. A "Diana"? Długa historia, bynajmniej niezwiązana z moim imieniem. ;)
2. Co Ci się najbardziej kojarzy z dzieciństwem?
Czarodziejki Witch :D I wiele innych rzeczy, na przykład lalki Barbie i The Sims 2.
3. Czy ktoś z Twojej rodziny wie o Twoim blogu?
;>
4. Jakie jest Twoje ulubione udomowione i/albo nieudomowione zwierzę? Masz jakieś zwierzę?

Nie mam ulubionych zwierząt, bo wszystkie są mi obojętne. Nad kotkami i pieskami przestałam rozczulać się w podstawówce.
5. Jakiś cytat?
Brrr, cytat! Źle mi się kojarzy to słowo. Najbardziej z żenującymi "myślami życiowymi", które z życiem nic wspólnego nie mają. O, i jeszcze te pocieszne dzieciaki, które wypisują sobie fragmenty tekstów piosenek na nadgarstkach. :D Widziałam raz kolesia tylko trochę młodszego ode mnie z grubaśnym napisem "Me and my broken heart"... myślałam, że skisnę XDDD
A wracając do tematu - nie przepadam za cytatami, chyba że za jakimiś fajnymi filmowymi/śmiesznymi, ale to naprawdę muszą rozwalać. I niektóre teksty piosenek zawierają fajne cytaty, ale tylko niektóre.
6. Rozpisz się na dowolny temat, nie wiem, no napisz co chcesz tutaj, podziel się czymś ciekawym...
Yyy
Wygrałam ostatnio konkurs na takim jednym forum. :] Moja praca:
Teraz o czym innym: gdyby nie nominacja do LBA od Milkassey, to pewnie bym tu wkrótce wstawiła stare zdjęcia kilku simowych rodzinek, których tu nie pokazywałam. Ale o tym będę pamiętać i wykorzystam ten pomysł innym razem.
A przed świętami wpadło mi do głowy, żeby zrobić coś w stylu reality show. Wiecie, np. takie simowe Top Model, co nawet miała jedna blogerka robić, ale zaginęła w akcji. Ale nie o modelkach, poza tym dużo by się różniło. Myślałam o czymś bardziej przypominającym prawdziwe reality show, że na przykład wy byście mi wysłali postacie albo ja bym je zrobiła, a później każdy by mógł wybrać jedną lub kilka i decydować za tego sima w różnych sprawach. Jakieś konkursy do tego i tak dalej.
Miałam nawet już to ogłaszać, ale jak przemyślałam to doszłam do wniosku, że chyba nie mam na to czasu. Mała ilość chętnych to nie problem, dwie osoby jakbym miała to już można się bawić, ale po prostu nie gram w simsy. ;/ Trójkę odpalałam ostatnio przy robieniu zdjęć Jennifer (poprzedni wpis), dwójkę pod koniec marca, no bo praca konkursowa (patrz wyżej). I nie to, że granie mi się znudziło albo 24/h zakuwam jakieś pierdoły do szkoły (hahahhahahahahha), pograłabym, ale jak już siądę przy kompie to nadrabiam pisanie. Wiem, że to brzmi debilnie, jakbym książkę wydawała co najmniej... ale mam tyle projektów, którymi się jaram! D:
7. Jaka była pierwsza gra, w jaką grałaś na komputerze?
Chyba "Mój brat niedźwiedź" czy jakoś tak, gra zrobiona na podstawie bajki. Pamiętacie o niej jeszcze? Bardzo ją lubiłam :D
8. Dokończ: Ludzie dzielą się na...
Moja polonistka lubi prosić na sprawdzianie o dokończenie jakiegoś zdania kilka razy, więc odmawiam odpowiedzi. XD Poza tym ludzi nie umiem podzielić tak ogólnie.
9. Jesteś w jakichś fandomach? Jakich?
Nie czaję tego obecnego szału na fandomy. Co to do cholery jest?
...
Zasięgnęłam opinii cioci Wikipedii.
Fandom – określenie społeczności fanów (...). Jako fandom określa się zwykle ludzi aktywnie uczestniczących w klubach fanowskich, konwentach fantastyki lub w internetowych zdarzeniach, dyskusjach.
Biorąc pod uwagę ostatnie zdanie - nie. A tak na marginesie, to wolę powiedzieć, że jestem fanką czegoś/kogoś niż mówić, że jestem w jakimś fandomie.
10. Jakiego słowa używasz najczęściej?
Mój zasób słownictwa jest na tyle bogaty, że nie używam jednego i tego samego słowa zbyt często. ;p
11. Podaj jeden wstydliwy fakt o Twojej przeszłości, dzieciństwie, czymkolwiek D:
Trudno mi jest przypomnieć sobie coś , co by się nadawało do opisania. Takich jakichś super przypałów chyba nie miałam. :|


Dalej nie nominuję, chyba nie mam kogo. ;p Do następnego wpisu!

2 komentarze:

  1. O jenyy, ,,Mój brat niedźwiedź" :D Miałam tę grę, tylko że zaraz po załadowaniu mi się wyłączała xD Taaa, miałam wypaśnego laptopa :') Jestem ciekawa tego reality show, jak będziesz miała czas i ochotę to zrób coś takiego :D Gratuluję wygranej w konkursie ;)
    I dziękuję za użycie mojego obrazka, a co do tych literek 'LIEBSTER' to są oryginalne, takie jak były od początku na obrazku który był yyy... bazą? do obrazka i już ich nie zmieniałam, więc to nie do mnie że się mało wyróżniają :P O takim obrazek bazowy mi chodzi, nie wiem czy dobrze Ci to wszystko wytłumaczyłam ;p https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=liebsterblogaward&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fzksiazkanaty.blogspot.com%2F2015%2F04%2Fliebster-blog-award.html&ei=5Js6VaCXHaPCywOJyIG4Aw&bvm=bv.91665533,d.bGQ&psig=AFQjCNHOP7rhmt5su93_s8NaEEHMJ5GWfw&ust=1429990750852873
    No i dziękuję że odpowiedziałaś na te pytania, chociaż na sporą część z nich nie odpowiedziałaś, ale i tak dziękuję xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój brat niedźwiedź! Jeju, to było genialne <3 Hahaha, ja też ostatnio rozmyślałam nad jakimś reality show, tyle że moja znajomość programów telewizyjnych zaczyna się i kończy na Celebrity Splash XD Czyli, że w fandomach są ludzie, którzy aktywnie biorą udział w internetowych wydarzeniach? Aha... czyli ja do fandomów nie należę xD Nie miałaś żadnych super przypałów? :( Ja mam/miałam ich zdecydowanie za dużo :D Przykład przypałowego cytatu "chciałabym się zakochać, ale wiem, jak to puźniej boli..." no po prostu geniusz xD

    OdpowiedzUsuń